Söz Arama


1903'te doğdu bu renkler, doğduğu günden beri sevdi tüm kalpler, milyonların gönlünde taht kurmuşsun sen, kartal dünyaya nam salmış şampiyonsun sen. Siyah beyaz rengimizle bir efsaneyiz, destanları yazmışız biz bir taneyiz, yeryüzünde gökyüzünde karakartalız, övünmekle çok haklıyız, beşiktaşlı'yız!

3133 kere okundu

Yorum Yaz

Yorumunuz (*)

Resimdeki kodu giriniz

IP Adresiniz: 50.19.58.110

3 Yorum

Sena Hacarlıoğlu

Allah ını seven beşiktaşı beğenir.

Hüseyin Doğan

Süper bir beste.

Şenel Mert

Süper bir beste emeği geçenlerin yüreğine sağlık.

Bu Kategorideki Diğer Sözler

Şampiyon olalım bu sene, uçalım göklere, koyalım cimboma fenere; bir çizik atalım dertlere, beşiktaş'ım adını yazalım göklere.

Siyahla beyaz ortak olmuş, kartalın aşkı böyle doğmuş; hadi hisset bu hislerimi, hadi hisset bu hislerimi! beşiktaş'ım ne zaman durmuş? kartal uçup kalbime konmuş. Hadi hisset bu hislerimi, hadi hisset bu hislerimi! beşiktaş sen bizim herşeyimizsin!

Uykusuz gecelerde; üzüntümde, sevincimde; rakı masasında bile; ben karşımda seni hayal ederim. Her şeyimin üstüne yemin ederim. Beşiktaş'ım benim!

Şampiyon olacağız beşiktaş’ım bu sene; bu sene! koyacağız cimbombom'a, fener'e; fener'e! gel bu sene son verelim dertlere, dertlere! ooo... Şampiyon olamazsak beşiktaş’ım bu sene; mazallah! koyamazsak cimbombom'a, fener'e; mazallah! çıkarız boğaziçi köprüsü'ne; atlarız! ooo.

Sevdalı yüreklerde beyaz sürgünler; halayla, türkülerle sevdi bu kalpler; yıldızlar tutuştu siyah beyazla; marşlarımız ağlasın kartal aşkıyla; beşiktaş seninle ölmeye geldik... Beşiktaş! gücüne güç katmaya geldik; formanda ter olmaya geldik; beşiktaş seninle ölmeye geldik... Beşiktaş! barbaros meydanı'nda dün gibi sevdan; derin bir nefes çektik abbasağa'dan; bir umudum sensin anlıyor musun? hayat yaşanmıyor ki senle olmadan; beşiktaş seninle ölmeye geldik... Beşiktaş! gücüne güç katmaya geldik; formanda ter olmaya geldik; beşiktaş seninle ölmeye geldik... Beşiktaş!

Yağmurlu bir günde görmüştüm seni, üstünde çubuklu formalar vardı, bir anda tutuldum aşık oldum ben, hayatın anlamı siyah beyazdı. Ölümle yaşamı ayıran çizgi, siyahla beyazı ayıramaz ki, her yolun sonunda ölüm olsa da, sevenleri kimse ayıramaz ki.

Şampiyonluk hasretiyle çok çile çektik, geceleri uyumadan sabahlar ettik, uçurumlara düşmeden tut elimizi, şampiyon ol beşiktaş'ım mesut et bizi!

Başka sevdalar görmedi gözümüz. Kutlu olsun beşiktaşım sevgililer günümüz.

Şampiyon beşiktaş'ım ne istersen iste benden. İstersen donatalım dört bir yanı bayraklarla. İstersen çınlatalım dört bir yanı şarkılarla. İstersen eğlenelim davullarla, zurnalarla.

Yalanmış anladım başka sevgiler, en tatlı sevgiler senleymiş meğer, şampiyon olmadan ölürsem eğer, kefenim siyahla beyaz olsun.